Naše služby

Kuchyňské linky

Od samotného zhotoveni 3D vizualizace klademe důraz na maximální využití prostoru a zároveň dbáme na smysl pro design. Používáme nejkvalitnejsi materialy na trhu ať jde o lamino dekory, kvalitní výběrový masivní materiál až po kování značky Blum. Samozřejmostí je důkladná konzultace se zákazníkem, aby hotový výrobek vyhovoval stanoveným požadavkům. Nebráníme se žádným smyslným nápadům a inspirací zákazníka.

 

Nábytek na míru

Nábytek na míru je celkově široký pojem, a tak na výrobě tohoto kusu nábytku je velmi důležitá domluva se zákazníkem. Mezi náš sortiment patří vestavěné skříně a skříně vložené volně do prostoru. Vyrábíme i různé interiérové doplňky jako jsou konferenční stoly, jídelní stoly i koupelnový nábytek. 
 

Dveře vchodové

Vyrábíme vchodové dveře tvořené z eurohranolu a stejně jako u interiérových dveří se používá smrk , borovice i jiné druhy dřevin. Jako výplň do těchto dveří vkládáme tepelně izolační sandwich nebo vakuové sklo. Pro zlepšení izolačních vlastností je užito ještě celoobvodové elastické těsnění. Na přání zákazníka zabudováváme jak klasický zámek, ale také vícebodové zamykací zařízení.
 

Dveře interiérové

Mezi další naši tvorbu patří interiérové dveře, které jsou vyráběny v různých velikostech i provedeních včetně dřevěných zárubní. Tyto dveře mohou být jednokřídlé, dvoukřídlé, posuvné, ale i celé předělovací stěny. Mezi námi používané materiály patří smrk, borovice, modřín, jasan a dub. Povrch dveří u nás najdete buď v přírodním laku, nebo je možnost moření do různých odstínů.
 

Schodiště interiérové

Schodiště vyrábíme taktéž ze smrku, borovice a modřínu, ale ten kdo je z těch náročnějších, tak si nechá doporučit kvalitnější materiál, jako je jasan, dub, buk nebo i cizokrajnou heveu. Tvar schodiště je odvozen od prostoru, který si zákazník určí. Povrchovou úpravu řešíme speciálním dvousložkovým podlahovým lakem. Ke schodišti samozřejmě patří i různě tvarované zábradlí.

Okna špaletová - vakuová

nebo-li okna kastlová. Tyto okna mají dlouhou historii a připomínají nám starou dobrou ruční práci. Špaletová okna mají lepší tepelnou, ale i zvukovou izolaci než-li okna plastová. Základem je vzduchová mezera mezi vnitřním a vnějším sklem, která poskytuje dané vlastnosti. Jsou vyráběny lety prověřenou technologií na moderních strojích. Naše špaletová okna tvoříme ze smrku, borovice a modřínu. Pro menší tepelné ztráty je použito ve vnitřních křídlech špaletových oken vakuové sklo. Povrchová úprava je řešena nejčastěji syntetickým nátěrem, který zajišťuje dlouhodobou stálost povrchu. 

Historický nábytek

V posledních letech jsme se také zaměřili na historické typy nábytku jako takového. Používané okrasné prvky jako řezbované tvary do daných tvarů nebo i soustružené dílce jsou součástí tohoto nábytku, Může být z jakéhokoliv historického období jako je renesance, baroko, empír a další navazující slohy a směry.

Dekorativní doplňky do interiéru

Dalšími novinkami posledních let je výroba dekorativních prvků jako jsou různě tvarované talíře i mísy opracovávané starou technikou tzv. řezbařinou, ale také i soustružením. Zpracováváme také jiné doplňky všemožných tvarů ze dřeva, na které používáme domácí dřeviny: buk, dub, javor, olše, jasan ad. Dle přání zákazníka používáme i exotické dřeviny: Americký dub, Teak, Mahagon, Meranti. Avšak nejpoužívanějšími dřevinami jsou ovocné: švestka, jabloň, hrušeň, třešen aj.