Naše služby

Kuchyňské linky

Od samotného zhotoveni 3D vizualizace klademe důraz na maximální využití prostoru a zároveň dbáme na smysl pro design. Používáme nejkvalitnejsi materialy na trhu ať jde o lamino dekory, kvalitní výběrový masivní materiál až po kování značky Blum. Samozřejmostí je důkladná konzultace se zákazníkem, aby hotový výrobek vyhovoval stanoveným požadavkům. Nebráníme se žádným smyslným nápadům a inspirací zákazníka.

 

Nábytek na míru

Nábytek na míru je celkově široký pojem, a tak na výrobě tohoto kusu nábytku je velmi důležitá domluva se zákazníkem. Mezi náš sortiment patří vestavěné skříně a skříně vložené volně do prostoru. Vyrábíme i různé interiérové doplňky jako jsou konferenční stoly, jídelní stoly i koupelnový nábytek. 
 

Dveře interiérové

Mezi další naši tvorbu patří interiérové dveře, které jsou vyráběny v různých velikostech i provedeních včetně dřevěných zárubní. Tyto dveře mohou být jednokřídlé, dvoukřídlé, posuvné, ale i celé předělovací stěny. Mezi námi používané materiály patří smrk, borovice, modřín, jasan a dub. Povrch dveří u nás najdete buď v přírodním laku, nebo je možnost moření do různých odstínů.
 

Schodiště interiérové

Schodiště vyrábíme taktéž ze smrku, borovice a modřínu, ale ten kdo je z těch náročnějších, tak si nechá doporučit kvalitnější materiál, jako je jasan, dub, buk nebo i cizokrajnou heveu. Tvar schodiště je odvozen od prostoru, který si zákazník určí. Povrchovou úpravu řešíme speciálním dvousložkovým podlahovým lakem. Ke schodišti samozřejmě patří i různě tvarované zábradlí.

Okna špaletová - vakuová

nebo-li okna kastlová. Tyto okna mají dlouhou historii a připomínají nám starou dobrou ruční práci. Špaletová okna mají lepší tepelnou, ale i zvukovou izolaci než-li okna plastová. Základem je vzduchová mezera mezi vnitřním a vnějším sklem, která poskytuje dané vlastnosti. Jsou vyráběny lety prověřenou technologií na moderních strojích. Naše špaletová okna tvoříme ze smrku, borovice a modřínu. Pro menší tepelné ztráty je použito ve vnitřních křídlech špaletových oken vakuové sklo. Povrchová úprava je řešena nejčastěji syntetickým nátěrem, který zajišťuje dlouhodobou stálost povrchu. 

Historický nábytek

V posledních letech jsme se také zaměřili na historické typy nábytku jako takového. Používané okrasné prvky jako řezbované tvary do daných tvarů nebo i soustružené dílce jsou součástí tohoto nábytku, Může být z jakéhokoliv historického období jako je renesance, baroko, empír a další navazující slohy a směry.

Dekorativní doplňky do interiéru

Dalšími novinkami posledních let je výroba dekorativních prvků jako jsou různě tvarované talíře i mísy opracovávané starou technikou tzv. řezbařinou, ale také i soustružením. Zpracováváme také jiné doplňky všemožných tvarů ze dřeva, na které používáme domácí dřeviny: buk, dub, javor, olše, jasan ad. Dle přání zákazníka používáme i exotické dřeviny: Americký dub, Teak, Mahagon, Meranti. Avšak nejpoužívanějšími dřevinami jsou ovocné: švestka, jabloň, hrušeň, třešen aj.